Cyberself coach

Pozor: Tohle je Vaše nová konkurenční výhoda, která Vám bude fungovat pokud si to opravdu přejete a vynaložíte přiměřené úsilí.

Jste na ``mrtvém bodě`` a chcete se posunout správným směrem a být spokojeni?

Dočtěte stránku až do konce a ujasněte si, zda je nabízená změna pro Vás vhodná.
Věděli jste, že většina lidí využívá svůj mozek k přemýšlení pouze na 5% a primárně funguje
na bázi zažitých návyků a podvědomí? Víte, že spokojení lidé mají několik společných “úspěšných” návyků?

Poznáváte se v některých následujících životních situacích?

Pouštíte se do činností, které se nedaří dokončovat.
Chcete se věnovat něčemu užitečnému, co vás baví, ale zůstalo jen u myšlenky.
Cítíte se mentálně vyčerpáni a nevíte co máte dělat.
Chcete si vytvořit užitečný návyk, který změní váš život, ale zatím zůstalo jen u přání.

Nedaří se vám dosáhnout cílů, které jste si stanovili, nebo se vám smysluplné cíle nedaří ani nastavit. Připadáte si “uvězněni”, protože se bojíte selhání a nedokážete se pohnout z místa požadovaným směrem. Jste často ve stresu, protože nemáte svůj život pod kontrolou a jako pasivní divák už můžete jen reagovat na situace, do kterých jste se dostali.

To znamená, že nikdy neprožijete život, který byste si přáli. Nebudete spokojeni, neuděláte nic, co má pro Vás skutečně smysl, nevybudujete firmu, nedosáhnete svých cílů a vaše rodina se o vás nebude moct opřít a být na Vás hrdá.

Naštěstí pro Vás je zde rychlé a efektivní řešení. Dovolte mi, ať Vás seznámím se Cyberself Coach online produktem, který pomáhá lidem jako jste Vy, dosáhnout svých cílů a mít život pod kontrolou.

Cyberself Coach Vám pomůže během 3 měsíců mít život pod vlastní kontrolou a získat to, co si přejete a zasloužíte. Získáte užitečné nápady, které vložíte do činností, které vás povedou vytouženým směrem. Získáte nové návyky, jenž Vás přivedou k Vašim nejdůležitějším přáním, nebo se naopak zbavíte návyků, které vám brání stát se tím, kým chcete být.
Jednoduše a přehledně si budete přicházet na důležité myšlenky a nápady kdykoli, když budete potřebovat 24h/7d. Můžete dostávat také upozornění, díky kterým si dokážete udržet požadované zaměření na to, co si opravdu přejete.
Cyberself Coach vychází z klasického a ověřeného osobního způsobu koučování a využívá poznatky Neurovědy. Koučink není o radách a návodech. Koučink je zejména o kladení otázek, upřímných odpovědích a činnostech, které uvedou do života Vaše myšlenky a nápady.
Cyberself Coach Vám produktivně pomůže během 3 měsíců zvýšit kvalitu života v následujících oblastech, které jsou dále členěny na konkrétní okruhy.

Cyberself Coach vám pomůže
v těchto okruzích:

Poslání

Moje poslání
Moje poslání na základě 3 mocných otázek
Design vlastního života/ Najdi své proč

Myšlením k bohatství a úspěchu

Myšlením k bohatství ve 21. století
Návyky úspěšných lidí

Cíle

Dosažení cíle
Nastavení cíle
Jak efektivněji dosáhnou požadovaného výsledku

Návyky

Budování nového návyku
Odstranění nežádoucího návyku
ak se cítit lépe ve třech krocích

Sebereflexe

Sebeuvědomění a sebereflexe je jeden z nejdůležitějších principů, jak dosáhnout vytoužených cílů a požadovaných změn ve Vašem životě.

Dilemata & Efektivita

Řešení dilematu
Řešení problému schéma a)
Řešení problému schéma b)

Free Cyberself Coach

Za osobní koučing se běžně platí 3500,- kč/h a často i mnohem více, což měsíčně může překročit částku i 12 000,-kč. Při práci na dlouhodobých a inspirativních cílech je cena za 3 měsíce okolo 35 000,-Kč a stále jsou to velmi dobře investované peníze.

Vše začíná prvním krokem, udělej ho dnes, ať zítra nelituješ, že jsi to odložil.

Vy zde díky Cyberself Coach získáváte velmi produktivní online (24h/7d) koučovací nástroj úplně zdarma!